Laseroterapia

Zabiegi z zakresu Laseroterapii

Fotoodmładzanie / usuwanie przebarwień Dye-VL

Reklama Alma Harmony

Laseroterapia

Zabiegi z wykorzystaniem lasera ALMA HARMONY XL Pro

ALMA HARMONY PRO to najnowszej generacji platforma laserowa izraelskiej firmy Alma Lasers. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technik laserowych i innych źródeł światła pozwala skutecznie usunąć zmiany naczyniowe, teleangiektazje, rumienie, przebarwienia, zmarszczki, bruzdy, rozstępy, blizny i tatuaże. Daje również możliwość wykonania laserowego resurfacingu, peelingu i liftingu skóry. Wykorzystanie najnowocześniejszych  technologii pozwala zagwarantować wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Wyjątkową cechą HARMONY PRO jest możliwość użycia różnego rodzaju laserów podczas jednego zabiegu, co skraca jego czas i daje spektakularne efekty.

ALMA-urzadzenie

Głowica Nd:Yag – laser neodymowo-yagowy, bezkonkurencyjny w usuwaniu zmian naczyniowych. Wykorzystywany w leczeniu poszerzonych naczynek na twarzy , nogach, teleangiektazji, naczyniaków gwiaździstych i rubinowych. Głowica Harmony Pro jako jedyna na rynku posiada system chłodzenia chroniący naskórek przed przegrzaniem, co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu.

widok naczynek przed użyciem lasera
widok naczynek po użyciu lasera

Głowica Dye-VL – wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła o długości 500-600nm. Znajduje zastosowanie w leczeniu trądziku różowatego, rumienia, poikilodermii, naczyniaków, oraz przebarwień posłonecznych lub polekowych. Unikatową cechą systemu Dye VL jest możliwość pracy w systemie dynamicznym co powoduje, że terapia jest bezbolesna i wyjątkowo bezpieczna.

widok przebarwień przed użyciem lasera
widok przebarwień po użyciu lasera

Głowica ClearLift  – jedyny dostępny na rynku frakcyjny laser medyczny z technologią Q-switch. Bardzo krótki impuls o wysokiej energii znalazł zastosowanie w terapii przeciwstarzeniowej i bezoperacyjnym liftingu twarzy. Poprawia jędrność skóry, wygładza zmarszczki, usuwa przebarwienia i blizny. Jest to laser nieablacyjny, czyli nie prowadzi do uszkodzenia naskórka. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny,  pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności, a zabieg można wykonywać go o każdej porze roku.

widok zmarszczek przed użyciem lasera
widok zmarszczek po użyciu lasera

Głowica High Power Q-switched –  laser emitujący wiązkę o długości 1064nm lub 532nm. Wykorzystywany jest z powodzeniem w usuwaniu tatuaży, makijażu permanentnego i  głębokich przebarwień.

tatuaż przed użyciem lasera
tatuaż po użyciu lasera

Głowica iPixel – laser frakcyjny, ablacyjny erbowo-yagowy  pozwalający wykonać resurfacing laserowy. Jest niezastąpiony w usuwaniu blizn. Poza tym niweluje oznaki starzenia takie jak: głębokie zmarszczki, bruzdy czy ziarnistą fakturę skóry. Zabieg jest bardzo bezpieczny i wiąże się z krótkim okresem rekonwalescencji.

blizny przed użyciem lasera
blizny po użyciu lasera

Materiały zdjęciowe ITP S.A.