Profhilo Body – przełom w walce z utratą jędrności skóry ciała

Wiotkość skóry ciała to dla wielu osób nie lada problem, mający niebagatelny wpływ na poczucie atrakcyjności i samozadowolenia. Faktem jest, iż utrata jędrności skóry dotyka ludzi w różnym wieku i w różnym stopniu. Jej intensywność jest nie tylko uwarunkowana genetycznie, ale też zależy od prowadzonego stylu życia i codziennych nawyków.

Profhilo Body to kompletny pakiet zabiegów na ciało przeznaczony właśnie do leczenia wiotkości skóry ciała bez konieczności rekonwalescencji. Absolutna innowacja na rynku pielęgnacji ciała, łącząca zabiegi iniekcyjne wykonywane w klinice z pielęgnacją domową. Zawiera stabilizowane kompleksy hybrydowe wysoko i niskocząsteczkowego ultraczystego kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu ( 96mg/3ml).

Po zabiegu skóra ciała odzyskuje jędrność i utraconą spoistość, a to z kolei znacząco wpływa na poprawę poczucia samoakceptacji i pozwala na powrót utraconej pewności siebie. Zaleca się, aby pierwszy cykl zabiegowy obejmował dwie sesje w odstępie 30 dni, po których – w razie potrzeby -można stosować pielęgnację podtrzymującą w domu. Wskazaniami do zabiegu są wiotka skóra ramion, brzucha oraz ud.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Ciąża i okres karmienia
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Aktywne choroby wirusowe i bakteryjne skóry
  • Skłonność do powstawania bliznowców
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

 

Efekty po zabiegu:

  • wielopoziomowa przebudowa skóry
  • skóra gładsza, nawilżona, jaśniejsza i bardziej napięta
  • poprawa spoistości skóry

 

Przebieg zabiegu:

Ze względu na wysoką zdolność przepływu Profhilo Body, preparat podaje się specjalną techniką punktów iniekcji BAP, polegającą na aplikowaniu go w 10 zalecanych punktach wstrzyknięcia. Technika ta zmniejsza ryzyko powstawania zasinień i obrzęków. Nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania do zabiegu. Preparat podawany jest śródskórnie, bezpośrednio do tkanki poddawanej zabiegowi.

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Po zabiegu lekarz nakleja na miejsce nakłuć specjalny plaster na 2-3 godziny. Działanie plastra ma złagodzić ewentualne zaczerwienienie skóry i spowodować jej nawodnienie. W skład plastra wchodzą: arnika górska, szałwia haenkei, escyna oraz kompleks kwasów hialuronowych.

Zalecenia po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce. Niewskazane jest też korzystanie w tym okresie z sauny i solarium. W przypadku pojawienia się zasinienia, można zastosować takie preparaty jak np. Auriderm, Lioton 1000, Reparil. W ramach pielęgnacji domowej należy stosować krem Profhilo Figura, który pacjent otrzymuje po zabiegu. Nakłada się go raz dziennie, delikatnie masując do całkowitego wchłonięcia. Krem przywraca elastyczność, nawodnienie skóry i redukuje oznaki jej starzenia. Preparat zawiera w swoim składzie kompleks kwasów hialuronowych oraz Matrixyl 3000, czyli połączenie dwóch peptydów, które pobudzają przebudowę tkanek.

Koszt zabiegu
  • 1 zabieg –  6 ml – 2490 zł

Zabieg na ramiona/okolicę nad kolanami/brzuch, do zabiegu dołączony jest kosmetyk do pielęgnacji domowej Profhilo Body Cream.