Kriolipoliza

Smukła i kształtna sylwetka to marzenie każdego! Często jednak nieosiągalne z uwagi na nadmierne odkładanie się tłuszczu w niektórych miejscach. Wydaje Ci się, że nic nie da się zrobić ze znienawidzonymi krągłościami w okolicach brzucha, tzw. „boczków”, ud zewnętrznych czy wewnętrznych? Nie pomagają regularne ćwiczenia ani dieta? Ratunkiem jest KRIOLIPOLIZA. Ten nieinwazyjny i bezbolesny zabieg pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów bez użycia skalpela, z wykorzystaniem… zimna.
Kriolipoliza polega na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych prowadzącym do ich rozpadu. Wynikiem tego procesu jest trwała redukcja tkanki tłuszczowej. Wychłodzone lipidy pochodzące z komórek tłuszczowych są usuwane z organizmu naturalnie, przez układ limfatyczny. Zabieg jest całkowicie bezpieczny gdyż niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. Nowoczesne urządzenie używane do kriolipolizy w naszej klinice nie tylko wymraża komórki tłuszczowe do -10 stopni C, ale też poddaje je elektrostymulacji, która przyspiesza ich rozpad. Zabieg kriolipolizy, uznany za najbardziej skuteczną metodę walki z otyłością, to doskonała alternatywa dla liposukcji.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, pleców, ramion, po zewnętrznej i wewnętrznej stronie ud oraz na tzw. „boczkach”

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Ciąża
  • Karmienie piersia
  • Duże blizny w miejscach zalegania tłuszczu
  • Niewydolność nerek
  • Niewydolność wątroby
  • Choroba nowotworowa

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg kriolipolizy trwa 1 godzinę. Przez jego rozpoczęciem na wybraną partię ciała nakłada się podkład żelowy, który będzie chronił skórę przed niską temperaturą. Następnie przykłada się specjalny aplikator próżniowy, który zasysa tkankę tłuszczową z określonego obszaru. W trakcie zabiegu odczuwane jest zassanie skóry i ciała oraz wychłodzenie.
Nasze urządzenie wyposażone jest w cztery głowice, co umożliwia wykonanie kriolipolizy aż w dwóch miejscach (np. na „boczkach” i brzuchu) podczas jednej sesji. Organizm potrzebuje około dwóch, trzech miesięcy by pozbyć się obumarłych komórek tłuszczowych z pomocą krwi i limfy. Pierwsze efekty widoczne są już po 30 dniach i utrzymują się bardzo długo. W większości przypadków wystarczy jeden zabieg na daną partię ciała, by uzyskać pożądany efekt. Jeśli jednak konieczne jest powtórzenie zabiegu można go wykonać ponownie po upływie 6 tygodni.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Poddanie się zabiegowi nie wymaga od pacjenta szczególnego przygotowania.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Bezpośrednio po zabiegu w miejscu jego wykonania może pojawić się zaczerwienienie, a pacjent odczuwa delikatny dyskomfort, który mija w ciągu paru następnych dni.

PRZED I PO ZABIEGU

Pacjentka zgłosiła się do gabinetu derma point, gdyż po trzech ciążach borykała się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha i osłabieniem mięśni brzucha. Wykonano 1 zabieg kriolipolizy, następnie po 4 tygodniach wykonano serię 4 zabiegów EM BODY.

Koszt zabiegu

KRIOLIPOLIZA
1 okolica (2 głowice)
700 zł
2 okolice (4 głowice np uda wewnętrzne, brzuch)
1200 zł