kolagen

Bezbolesna Mezoterapia Próżniowa VITAL INJECTOR 2

Boisz się bólu i zasinień, które pozostają po tradycyjnej mezoterapii igłowej, a marzy ci się głębokie nawilżenie i odmłodzenie skóry? Doskonałym rozwiązaniem dla ciebie jest całkowicie bezbolesna mezoterapia próżniowa, wykonywana za pomocą innowacyjnego urządzenia Vital Injector 2.

Mezoterapia w gabinecie Dermapoint Gliwice, Katowice

Mezoterapia od wielu lat jest wykorzystywana w medycynie estetycznej i dermatologii. Klasyczna – igłowa, polega na wstrzykiwaniu niewielkich ilości substancji leczniczych i odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej. Przynosi spektakularne efekty w postaci doskonałego nawilżenia skóry, profilaktyki przeciwstarzeniowej i leczenia niektórych schorzeń dermatologicznych, bowiem w mezokoktajlach stosuje się kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, mieszaninę witamin, aminokwasów, mikroelementów i krzemionki organicznej, czyli tego co dla skóry najlepsze. Niestety tradycyjna mezoterapia to zabieg bolesny, po którym na jakiś czas pozostają ślady w postaci zasinień.

Mezoterapia bezigłowa

Nowoczesne urządzenie Vital Injector 2 pozwala na wykonanie tego zabiegu bez bólu i bez siniaków, gdyż zastosowany w nim system próżniowy odciąga skórę od naczyń krwionośnych i nerwów. Dzięki temu rozwiązaniu po zabiegu mezoterapii próżniowej nie ma potrzeby poddawania się rekonwalescencji.

W mezoterapii kluczowe jest dokładne wprowadzenie substancji odżywczych znajdujących się w mezokoktajlach na konkretną głębokość skóry. Urządzenie Vital Injector 2 jest zaopatrzone w wieloigłowy system próżniowy, który pozwala na wykonanie nakłuć w równych odległościach i wstrzyknięcie konkretnej ilości preparatów w dokładnie określone miejsca. System wyposażony jest w jednorazowy kartridż zakończony 5-ma igłami, który w ciągu kilkunastu minut jest w stanie wykonać nawet 1000-2000 wkłuć. W przypadku klasycznej mezoterapii wykonywanej ręcznie nie ma możliwości osiągnięcia tak precyzyjnego i szybkiego podania substancji.

Dlaczego warto wybrać mezoterapię próżniową?

Mezoterapia próżniowa to idealny zabieg dla osób pragnących w naturalny i mało inwazyjny sposób zahamować proces starzenia, nawilżyć skórę lub pozbyć się oznak starzenia m.in. w okolicach oczu. To również doskonały zabieg dla tych, którzy borykają się z cellulitem, rozstępami skórnymi czy bliznami. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów wskazane jest poddanie się serii co najmniej 3 – 4 zabiegów, w dwutygodniowych odstępach czasowych. Świetne efekty uzyskuje się łącząc mezoterapię z zabiegami laserowymi.

WSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII

 • Odwodnienie skóry
 • Zmarszczki
 • Zwiotczenie skóry
 • Cienie po oczami
 • Zmęczony wygląd skóry
 • Profilaktyka starzenia skóry
 • Cellulit
 • Rozstępy

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Stany zapalne skóry np. aktywna opryszczka
 • Zaburzenia krzepliwości krwi
 • Nadwrażliwość na składniki mezokoktaili

 

PRZEBIEG ZABIEGU MEZOTERAPII

Zabieg można wykonać o każdej porze roku. Wcześniejsza ekspozycja na słońce nie jest przeciwwskazaniem. Przed zabiegiem należy odstawić preparaty/leki rozrzedzające krew. Istnieje możliwość wcześniejszego znieczulenia w postaci kremu dla podniesienia komfortu podczas zabiegu.

ZALECENIA PO ZABIEGU MEZOTERAPII

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności. W pierwszych dniach po zabiegu wskazana jest fotoprotekcja SPF 50+, unikanie sauny oraz bardzo intensywnego wysiłku fizycznego.

pistolet vital injector
Vital Injector

Cena zabiegu 300-900 zł