Przeszczep włosów FUE

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, a otrzymasz bezpłatną wycenę zabiegu.

Zadzwoń:

Tel: 533 639 464

Wypełnij formularz
uslugi

Problem łysienia i przerzedzenia włosów dotyka wiele osób. Szacuje się, że zmaga się z nim nawet 70% mężczyzn i 40% kobiet. Łysienie może negatywnie wpływać na samoocenę, obniżać pewność siebie i ogólne samopoczucie. Niestety większość dostępnych na rynku preparatów i zabiegów ma wątpliwą skuteczność. Na pomoc przychodzi jednak zabieg przeszczepu włosów.

Przeszczep włosów FUE – skuteczna metoda leczenia łysienia

Transplantacja włosów to od wielu lat jedna z najskuteczniejszych metod leczenia łysienia. Podczas zabiegu wykonuje się wszczepianie włosów w miejscach wyłysienia lub znacznego przerzedzenia. Co roku liczba wykonywanych na świecie zabiegów przeszczepu włosów dynamicznie rośnie. W 2014 roku przeprowadzono ich około 1 mln, a już dwa lata później – ponad 1,8 mln. Tak ogromne zainteresowanie to przede wszystkim wynik stosowania innowacyjnej metody FUE bez użycia skalpela i bez szwów.

Przeszczep włosów FUE (ang. Follicular Units Extraction) polega na pobraniu specjalnym urządzeniem pojedynczych mieszków włosowych. To odróżnia zabieg przeszczepu włosów FUE od klasycznych metod transplantacji, które wiążą się z koniecznością wycinania fragmentu skóry (główne miejsce pobierania mieszków to okolice potylicy). Mieszki można pobierać nie tylko z części potylicznej głowy, ale także z klatki piersiowej, brody czy kończyn dolnych. W miejscu pobrania mieszków pozostaje mikroskopijna blizna, która po zagojeniu staje się niewidoczna gołym okiem. Niewątpliwą zaletą transplantacji włosów tą metodą jest bardzo krótki czas rekonwalescencji. Obszar, z którego pobiera się mieszki włosowe, goi się w ciągu tygodnia.

Przeszczep włosów – wskazania

Przeszczepy włosów metodą FUE to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć powstania szpecącej, widocznej blizny w miejscu pobrania mieszków. Przeszczepienie włosów jest wskazane w przypadkach:

 • łysienia androgenowego,
 • łysienia bliznowaciejącego,
 • łysienia pourazowego,
 • łysienia w wyniku oparzenia,
 • blizn,
 • ubytków owłosienia w okolicy brwi, wąsów, brody,
 • ubytków owłosienia okolic łonowych.

Podczas jednego zabiegu możliwe jest przeszczepienie około 2500 jednostek mieszkowych, co daje około 6000 włosów. Wszczepione włosy, po zakończeniu okresu rekonwalescencji, staną się niewrażliwe na androgeny i będzie można z nimi postępować, jak z pozostałym owłosieniem w danym miejscu.

Przeszczep włosów – przeciwwskazania

Mimo że przeszczep włosów FUE jest metodą małoinwazyjną, w niektórych przypadkach jego przeprowadzenie jest niemożliwe. Do przeciwwskazań do wykonania zabiegu przeszczepu włosów należą między innymi:

 • zaawansowana cukrzyca,
 • nieuregulowane nadciśnienie tętnicze,
 • choroby zapalne skóry,
 • łysienie plackowate,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • uczulenie na środki znieczulające,
 • choroby nowotworowe.

Transplantacja włosów – jak przygotować się do zabiegu?

Przeszczep włosów metodą FUE to zabieg chirurgiczny, dlatego należy się do niego odpowiednio przygotować. To bardzo ważne, aby zachować wszystkie środki bezpieczeństwa. Dzięki temu przeszczepianie włosów zakończy się powodzeniem.

Przed zabiegiem przeszczepu włosów

Przed przeszczepem włosów konieczne jest wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych. Zaliczają się do nich:

 • morfologia krwi,
 • wskaźniki krzepnięcia APTT i INR,
 • stężenie glukozy na czczo,
 • badania w kierunku chorób zakaźnych (HBS, HCV, HIV).

Dodatkowo zaleca się zaprzestanie spożywania alkoholu na co najmniej 3 dni przed planowaną datą zabiegu oraz niestosowanie leków przeciwzapalnych i aspiryny przez 10 dni poprzedzających przeszczep włosów. Odstawienie ewentualnych leków przeciwkrzepliwych należy skonsultować z lekarzem.

W dniu zabiegu przeszczepu włosów

W dniu zabiegu należy umyć włosy wyłącznie szamponem. Nie wolno stosować odżywek i innych kosmetyków do stylizacji. Zaleca się zjedzenie lekkiego śniadania oraz zażycie leków przyjmowanych na stałe. Z uwagi na długi czas trwania zabiegu transplantacji włosów, warto założyć wygodne ubranie (najlepiej zapinane na zamek lub guziki, aby ograniczyć podrażnienia skóry głowy).

Wszystkie szczegóły, przebieg zabiegu przeszczepu włosów oraz określenie obszaru dawczego i obszaru biorczego omawiane są podczas konsultacji ze specjalistą. Miejsce, z którego zostaną pobrane mieszki włosowe, zostanie ogolone na długość 1 mm. Przeszczep włosów wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego cały zabieg jest całkowicie bezbolesny. Podczas pobierania materiału pacjent leży na brzuchu, a podczas implantacji mieszków włosowych – znajduje się w pozycji siedzącej. Po zakończeniu przeszczepu włosów obszar dawczy i biorczy zostają zabezpieczone opatrunkiem.

Transplantacja włosów metodą FUE jest zabiegiem długotrwałym. W zależności od ilości pobranych graftów zabieg trwa od 4 do nawet 12 godzin.

Przeszczep włosów metodą FUE – zalecenia po zabiegu

Okres rekonwalescencji po przeszczepie włosów FUE jest bardzo krótki. Proces gojenia obszaru dawczego trwa zazwyczaj około tygodnia, a odrastające włosy ułatwiają ukrycie malutkich blizn. W pierwszych dniach po zabiegu pacjent powinien zachowywać szczególną ostrożność, by nie uszkodzić przeszczepionych włosów, na przykład poprzez nadmierne pocieranie czy ucisk. Nie należy przejmować się obrzękiem czoła, który może wystąpić jako efekt podania miejscowych środków znieczulających. Obrzęk zazwyczaj utrzymuje się do tygodnia, po czym ustępuje samoistnie, nie pozostawiając żadnych śladów.

Pierwsze mycie głowy szamponem po przeszczepie włosów można wykonać po 5 dniach od zabiegu. Do tego czasu należy systematycznie przemywać skórę solą fizjologiczną co 2-4 godziny. Niewielkie strupki pokrywające przeszczepione miejsca odpadają w ciągu tygodnia. W ciągu dwóch tygodni od zabiegu przeszczepione włosy wypadają, a w ich miejscu wyrastają nowe – jest to całkowicie naturalne i u poszczególnych pacjentów może występować w różnym czasie. U niektórych osób odrost nowych włosów jest widoczny już po 3 miesiącach, a u innych – dopiero po upływie około roku. Ostatecznie efekt i skuteczność przeszczepu włosów należy więc oceniać po 12 miesiącach od zabiegu.

Do 5 dni po przeszczepie włosów

W pierwszych dniach po zabiegu pacjent musi zachowywać szczególną ostrożność – nadmierne pocieranie czy ucisk mogłoby uszkodzić przeszczepione mieszki włosowe. Obszar biorczy należy przemywać solą fizjologiczną co 2-4 godziny (w pierwszych dniach nawet co 30 minut), a obszar dawczy kremem wspomagającym regenerację Cicatidrina 2 razy dziennie. Pojawienie się obrzęku w okolicy czoła jest normalne i ustąpi samoistnie w ciągu tygodnia. Należy unikać aktywności fizycznej, wysiłku oraz wizyt w miejscach, w których może dojść do infekcji skóry głowy (sauna, basen).

6-21 dni po przeszczepie włosów

Po upływie 5 dni można zacząć myć głowę delikatnym strumieniem wody przy użyciu łagodnego szamponu o pH 5,5-5,8. Na początku mycie należy powtarzać codziennie. Wszystkie strupki powinny odpaść do 2 tygodni. Po upływie tygodnia od zabiegu możliwe jest rozpoczęcie aktywności fizycznej o niskiej intensywności (na przykład marsz).

Po 21 dniach od przeszczepu włosów

Po 3 tygodniach następuje powrót do normalnego stylu życia i codziennej aktywności. Włosy można myć i stylizować jak wcześniej. Dozwolony jest też intensywny wysiłek fizyczny.

Przeszczep włosów – zakres usługi

Koszt zabiegu obejmuje:

 • zakwaterowanie i pobyt w hotelu w dniu zabiegu,
 • zabieg transplantacji włosów metodą micro-FUE przeprowadzony przez zespół, w skład którego wchodzą 3-4 osoby,
 • podanie w dniu zabiegu osocza bogatopłytkowego w miejsce stanowiące obszar dawczy, pourazowego,
 • naświetlania lampą LED celem przyspieszenia gojenia w dniu zabiegu,
 • lunch w klinice,
 • komplet niezbędnych akcesoriów i kosmetyków do pielęgnacji miejsc poddanych zabiegowi,
 • bezpłatne konsultacje online z lekarzem wykonującym zabieg przez 1 rok od wykonania zabiegu.
Koszt zabiegu:
FUE 1 przeszczep (od 1-5 włosów) do 1 000 przeszczepów
12 zł
FUE 1 przeszczep (od 1-5 włosów) 1 000-2 000 przeszczepów
10 zł
FUE 1 przeszczep (od 1-5 włosów) od 2 000 przeszczepów
9 zł
FUE zakola, obniżenie linii włosów
do 12 000 zł
FUE głębokie zakola, okolice czubka głowy
do 20 000 zł
FUE cała głowa
do 28 000 zł
FUE tonsura
do 15 000 zł

Chcesz wiedzieć więcej?

Powyższy wpis jest częścią autorskiego e-booka omawiającego przeszczepy włosów. Zapraszamy do pobrania i zapoznania się z jego zawartością.

Przeszczep włosów – efekty

Przeszczep włosów – FAQ

Innowacyjny sposób przeszczepiania włosów metodą FUE – bez skalpela i szwów – cieszy się stale rosnącą popularnością. Zabieg wciąż jednak budzi wiele wątpliwości. Chcielibyśmy je rozwiać, aby jak najlepiej wyjaśnić związane z nim kwestie. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

U kogo wykonuje się przeszczep włosów?

Przeszczep włosów bezpieczną metodą FUE to jedno z najlepszych dostępnych rozwiązań u osób borykających się z problemem łysienia androgenowego, bliznowaciejącego, pourazowego, a także powstałego w wyniku blizn i oparzeń. Metodę tę stosuje się także w przypadku ubytków owłosienia w okolicy brody, wąsów, brwi, a nawet okolic intymnych. Wyróżnia ją wysoka skuteczność, o czym świadczą miliony zadowolonych pacjentów na całym świecie.

Na czym polega przeszczep włosów FUE?

Przeszczep włosów FUE (z ang. Follicular Units Extraction) polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych i wszczepieniu ich w miejsce dotknięte problemem łysienia lub znacznego przerzedzenia. Pozwala to uniknąć pobierania wycinków skórnych z innych partii głowy lub ciała. Mieszki włosowe zazwyczaj pobierane są z części potylicznej głowy, brody, klatki piersiowej lub z kończyn dolnych. Metoda FUE znacznie skraca czas rekonwalescencji po zabiegu, a drobne blizny powstałe w wyniku pobierania mieszków goją się w ciągu tygodnia. Są one również zdecydowanie mniejsze niż w przypadku tradycyjnego zabiegu z pobraniem wycinka skóry.

Co to jest graft?

Graft to jednostka mieszków włosowych pobieranych podczas przeszczepu włosów metodą FUE. Wyrastają z nich nowe włosy. Grafty można podzielić na pojedyncze i mnogie – zawierające 2-3 włosy. To właśnie te drugie występują na potylicznej części głowy, dlatego stanowią doskonały materiał do pobrania mieszków włosowych do przeszczepu. Co więcej, włosy z potylicy są grubsze i odporniejsze na wypadanie.

Podczas jednego zabiegu możliwe jest przeszczepienie nawet 2500 jednostek mieszkowych, co ostatecznie daje blisko 6000 włosów. Co istotne, po zakończeniu okresu rekonwalescencji wszczepione włosy stają się niewrażliwe na androgeny. Dzięki temu można z nimi postępować jak z pozostałym owłosieniem w okolicy wykonania zabiegu.

Czy przeszczep włosów jest trwały?

Wykonanie przeszczepu włosów metodą FUE daje trwałe efekty, które można w pełni obserwować po około 12 miesiącach od wykonania zabiegu. Co istotne, przeszczepione mieszki włosowe są silne, dzięki czemu włosy nie wypadają, a Ty możesz cieszyć się piękną i bujną czupryną. Ważne, aby nie zniechęcać się początkową utratą włosów, która jest w pełni naturalnym procesem, który występuje kilka dni po wykonaniu zabiegu.

Czy przeszczep włosów jest skuteczny?

Przeszczep metodą FUE to jedna z najlepszych dostępnych metod walki z łysieniem lub silnym przerzedzeniem włosów. Jego efekty uzależnione są od ilości wszczepionych graftów. Co istotne, metoda FUE daje trwałe efekty. Oznacza to, że przeszczepione włosy nie mają tendencji do wypadania. Możesz więc na długi czas zapomnieć o dyskomforcie związanym z łysieniem. Dodatkowo przeszczep włosów to znacznie skuteczniejsza metoda od długotrwałego stosowania specjalistycznych preparatów na porost włosów, które nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty.

Czy przeszczep włosów jest bezpieczny?

Przeszczep włosów FUE jest bezpieczny oraz mało inwazyjny, co wynika z metodologii wykonywania zabiegu. Dzięki specjalnemu sprzętowi wykorzystywanemu do precyzyjnego pobierania mieszków włosowych można uniknąć skalpela i szwów, jak to bywa w przypadku klasycznego pobierania wycinków skórnych. Dodatkowo grafty pobierane od pacjenta są integralną częścią jego skóry, dzięki czemu nie powodują problemów skórnych i alergii. Aby uniknąć komplikacji, lekarz zleca również przed wykonaniem zabiegu przeprowadzenie podstawowych badań laboratoryjnych. Co istotne, zabieg metodą FUE wyróżnia się krótkim okresem rekonwalescencji, dzięki czemu szybko można wrócić do swoich codziennych zajęć.

Przeszczep włosów metodą FUE powinien być wykonany przez doświadczonego lekarza dermatologa, który posiada niezbędne szkolenia w tej dziedzinie. W Dermapoint zapewniamy opiekę wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w leczeniu problemów z owłosieniem.

Czy przeszczep włosów może się nie przyjąć?

Przeszczep włosów wykonywany metodą FUE charakteryzuje się najwyższą skutecznością wśród dostępnych metod leczenia. Dzięki temu przyjmuje się aż u 98 proc. pacjentów. Ryzyko niepowodzenia zabiegu jest więc minimalne, choć zawsze należy brać je pod uwagę. Aby uniknąć rozczarowania, należy zgłosić się do doświadczonego lekarza.

W pierwszych dniach po wykonaniu zabiegu należy zachowywać szczególną ostrożność, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia przeszczepionych włosów, na przykład poprzez nadmierne pocieranie czy ucisk. Przez kilka dni od wykonania przeszczepu należy unikać aktywności fizycznej, nadmiernego wysiłku oraz wizyt w miejscach, w których może dojść do infekcji skóry, w tym na basenie czy w saunie. Pacjent powinien też zastosować się do wszystkich zaleceń lekarza związanych z postępowaniem pozabiegowym.

Czy warto robić przeszczep włosów?

Metoda FUE to jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z łysieniem i przerzedzeniem włosów, które mogą powodować znaczny spadek samooceny oraz dyskomfort. Wysoka skuteczność przeszczepu włosów tą metodą oraz jej trwałość sprawiają, że to doskonałe rozwiązania dla każdego, kto czuje się niekomfortowo z zakolami, łysieniem oraz ubytkami włosów wywołanymi innymi przyczynami.

Czy przeszczep włosów boli?

Przeszczep włosów wykonywany metodą FUE przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego cały zabieg jest całkowicie bezbolesny. Nie należy więc obawiać się zabiegu oraz samego procesu pobierania mieszków włosowych.

Czy włosy po przeszczepie wypadają?

W ciągu dwóch tygodni od zabiegu przeszczepione włosy wypadają, co jest całkowicie naturalnym zjawiskiem. W ich miejsce wyrastają nowe kosmyki, co u poszczególnych pacjentów może następować w nieco innym okresie po zabiegu. U niektórych osób odrost nowych włosów jest widoczny już po 3 miesiącach, a u innych dopiero po upływie około 12 miesięcy. To właśnie dlatego nasi specjaliści uznają, że ostateczny efekt i skuteczność przeszczepu włosów można oceniać po około roku od wykonania zabiegu.

Ważne jest jednak, że już po upływie 3 tygodni od wykonania przeszczepu pacjent może powrócić do normalnego stylu życia oraz codziennej aktywności. Włosy można wtedy myć i stylizować jak wcześniej – bez obaw o ich wypadanie. Na tym etapie dozwolona jest także intensywna aktywność fizyczna i powrót do treningów.

Co dyskwalifikuje do przeszczepu włosów?

Przeszczep włosów metodą FUE uznawany jest za bezpieczny i małoinwazyjny. Niestety w niektórych przypadkach jego wykonanie może nie być możliwe. Wśród przeciwwskazań do zabiegu przeszczepu włosów znajdują się: zaawansowana cukrzyca, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, choroby zapalne skóry, łysienie plackowate, zaburzenia krzepnięcia krwi, uczulenie na środki znieczulające oraz choroby nowotworowe. Decydując się na zabieg zawsze skonsultować decyzję ze specjalistą.

Czy do przeszczepu włosów trzeba ogolić głowę?

Na potrzeby zabiegu nie trzeba golić całej głowy. W czasie przeprowadzania procedury zabiegowej odpowiednio wykwalifikowany personel ogoli jedynie włosy na długość 1 mm, na obszarze, z którego będą pobierane mieszki włosowe. Co ważne, miejsce to nie będzie widoczne u osób z dłuższymi włosami, ponieważ podczas zabiegu możliwe jest jedynie wygolenie niewielkiego, podłużnego fragmentu.

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Zabieg wykonywany metodą FUE nie należy do najtańszych, jednak daje on trwałe efekty na całe życie. Koszt przeszczepu włosów metodą FUE uzależniony jest od wykorzystywanej podczas zabiegu metody, obszaru przeszczepu oraz liczby pobranych mieszków (graftów). Im jest ich więcej, tym cena za sztukę proporcjonalnie spada. I tak za 1000-2000 przeszczepów zapłacisz 10 zł za sztukę, a za więcej niż 2000 przeszczepów 1 graft będzie kosztował 9 zł. W zaokrągleniu można więc przyjąć, że zakola i obniżenie linii włosów to koszt do 12 000 zł, głębokie zakola i okolice czubka głowy do 20 000 zł, tonsura (tył głowy) do 15 000 zł, a cała głowa do 28 000 zł.

Kiedy jest za późno na przeszczep włosów?

Nie ma określonego przedziału wiekowego, w którym zaleca się przeprowadzenie przeszczepu włosów. Na zabieg warto zdecydować się, kiedy ich przerzedzenie sprawia dyskomfort pacjentowi. Biorąc pod uwagę trwałe efekty przeszczepu metodą FUE, nie warto go jednak odkładać w czasie.

Skąd się bierze włosy do przeszczepu włosów?

Podczas transplantacji włosów FUE pojedyncze mieszki włosowe są pobierane za pomocą specjalnego urządzenia najczęściej z okolicy potylicy. Inne popularne obszary ciała stanowi klatka piersiowa, broda oraz owłosienie kończyn dolnych. Co istotne, w przypadku metody FUE w porównaniu z klasycznymi metodami nie jest konieczne wycinanie fragmentu skóry. Po pobraniu mieszków pozostaje więc jedynie mikroskopijna blizna, która z czasem przestaje być widoczna gołym okiem.

W jakim wieku najlepiej zrobić przeszczep włosów?

Wśród pacjentów często przekazywany jest błędny stereotyp, że zabieg przeszczepu włosów powinien być wykonywany możliwie szybko. Warto jednak pamiętać, że poniżej 25. roku życia lepszym wyborem jest wdrożenie prawidłowo dobranej terapii farmakologicznej, która w wielu przypadkach pomaga powstrzymać łysienie. U osób starszych łatwiej ocenić przebieg łysienia oraz zaplanować odpowiednią linię włosów.

Czy włosy po przeszczepie rosną?

Po przeszczepie wykonanym metodą FUE włosy rosną i układają się tak jak inne pasma na głowie. Ważne jest jednak, aby oddać się w ręce doświadczonego specjalisty, który umiejętnie rozmieści przeszczepiane mieszki włosowe. Pozwoli to uniknąć przerysowanego i nienaturalnego efektu. Włosy odrastają w miejscu zabiegowym po kilku miesiącach, dlatego trzeba odrobinę zaczekać na ostateczne efekty.

Ile razy można robić przeszczep włosów?

Przeszczep włosów FUE jest na tyle nieinwazyjną metodą, że zabieg można powtarzać kilka razy. Kolejne zabiegi wykonuje się najczęściej w celu zagęszczenia pierwotnego obszaru zabiegowego lub u pacjentów, którzy po zabiegu nie przyjmowali terapii hamującej postęp łysienia androgenowego. Między kolejnymi przeszczepami musi być przynajmniej 4-tygodniowa przerwa. Najlepiej jednak odczekać 12-14 miesięcy, aby widoczne były wszystkie przeszczepione włosy, co ułatwi wykonanie transplantacji. Dodatkowo stosunkowo często na zabieg FUE decydują się też pacjenci, którzy przed laty mieli wykonany zabieg tradycyjną metodą strip i obecnie chcą zatuszować blizny powstałe po pierwszym zabiegu lub zagęścić obszar zabiegowy.

Jaki szampon po przeszczepie włosów?

O ile specjalista nie zaleci inaczej, pierwsze mycie głowy szamponem po wykonaniu zabiegu przeszczepu włosów jest możliwe dopiero po 5 dniach od wykonania transplantacji. Do tego czasu należy regularnie przemywać skórę głowy solą fizjologiczną – najlepiej co 2-4 godziny. Podczas wprowadzania szamponu do włosów należy postawić na delikatny kosmetyk o pH 5,5-5,8. Dodatkowo warto pamiętać, że strumień wody używany do mycia nie powinien być zbyt ciepły oraz intensywny, aby nie uszkodzić przeszczepionych mieszków włosowych.

Czy można przeszczepić włosy od innej osoby?

Nie, nie można przeszczepić włosów od innej osoby, nawet spokrewnionej. Zabieg przeszczepu włosów metodą FUE polega na przeniesieniu mieszków włosowych z owłosionego obszaru ciała (np. z potylicy, brody lub nóg) na miejsce, gdzie włosów jest zbyt mało u tego samego pacjenta. Ze względu na brak zgodności tkankowej mieszki włosowe pobrane od innego pacjenta nie zaimplementowałyby się u osoby, która poddaje się procesowi transplantacji. W efekcie przeszczep nie przyniósłby oczekiwanych rezultatów. Przed wykonaniem zabiegu nasi specjaliści ocenią, z którego obszaru ciała najlepiej pobrać grafty do przeszczepu FUE.

Ile trwa przeszczep włosów?

Ze względu na precyzję niezbędną podczas wykonywania zabiegu przeszczepu włosów czas transplantacji nie należy do najkrótszych. Będzie on każdorazowo uzależniony od kondycji skóry głowy, ilości przeszczepów (graftów) oraz ewentualnego krwawienia podczas procedury. Tradycyjnie przyjmuje się, że cały zabieg przeszczepu włosów metodą FUE może trwać od 4 do nawet 12 godzin, dlatego niekiedy należy przeznaczyć na niego nawet cały dzień. Podczas konsultacji przed zabiegiem pacjent zostanie poinformowany o szacunkowym czasie transplantacji na podstawie wiedzy i wcześniejszych doświadczeń naszych specjalistów.

Opinie naszych klientów

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą!

  Pola dodatkowe pomocne w procesie realizacji zapytania

  Dodaj zdjęcia: tyłu głowy, lewego boku głowy oraz prawego boku głowy.
  Format: JPG, PDF, JPEG, PNG, WEBP. Rozmiar: max 25MB.
  *informacje wymagane