Masaże – Derma point

Masaż klasyczny –  to popularna i najczęściej stosowana forma redukcji napięć mięśniowych, wykorzystująca bogaty wachlarz technik. W zależności od formy oraz intensywności masaż może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający.

Cenna: 30 min- 90 zł; 45 min-140 zł; 60min-180 zł

 

Masaż relaksacyjny (autorski)  – to masaż ciała łączący zalety masażu klasycznego i akupresury. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne efekty stresu. Masaż relaksacyjny wykonywany na ciepłym naturalnym olejku kokosowym lub migdałowym.

Cennik: 60min -200 zł; 75min – 240 zł

 

Masaż izometryczny – polega na połączeniu aktywnego napięcia mięśni oraz silnego bodźca w postaci intensywnego masażu. Efektem jest zwiększenie siły i masy mięśniowej jak również redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Cennik: 30min-120 zł; 45min-150 zł

 

Drenaż limfatyczny – ma na celu usprawnienie krążenia limfy a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy również likwidacji obrzęków zastoinowych, wysięków limfatycznych, skraca czas resorpcji siniaków i krwiaków oraz redukcji cellulitu wodnego.

Cennik: 30 min-100 zł; 45min-140 zł, 60min-180 zł

 

Masaż bańką chińską –  polega na zwiększeniu przekrwienia, które daje lepsze dotlenienie i metabolizm komórek skóry i tkanki podskórnej. Podciśnienie, które wywołujemy przez zassanie skóry bańką wspomaga przepływ limfy, przez co zmniejsza obrzęki i cellulit.

Cennik: 30min- 90 zł; 45min-130 zł; 60min-160 zł

 

Peeling + masaż – to połączenie peelingu ciała z masażem, doskonale pobudza mikrokrążenie. Masaż peelingujący usuwa martwe komórki, co skutkuje poprawieniem wyglądu skóry, jej regeneracją i rozjaśnieniem. Jest stałym elementem pielęgnacji skóry. Pobudza krążenie krwi odbudowując strukturę skóry. Regularnie wykonywany odmładza skórę, czyni ją gładką, świeżą, miękką, pełną blasku i zdrowego wyglądu.

Cennik: 75min-230 zł; 90min-250zł; 120min-280zł Arosha Expert 220 zł

 

Terapia manualna/ masaż powięziowy/terapia punktów spustowych – to terapia polegająca na leczenie zespołów bólowych dotyczących aparatu ruchu odbywa się za pomocą rąk terapeuty. Dotyczy leczenia dolegliwości kręgosłupa jak i zespołów bólowych pochodzącymi od kręgosłupa. TM zajmuje się również uszkodzeniami mechanicznymi i przeciążeniowymi stawów obwodowych (stawy barkowe, biodrowe, kolanowe i inne) jak i tkanek miękkich (mięśnie, więzadła, ścięgna).

Cennik 30min-90 zł; 45min-140 zł

Koszt zabiegu

Masaż od
90zł