Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

-O-shot

-rewitalizacja pochwy z użyciem osocza bogatopłytkowego

-wspomaganie leczenia w liszaju twardzinowym okolic intymnych

Osocze bogatopłytkowe, w skrócie PRP (Platelet Rich Plasma) wykorzystuje się w medycynie estetycznej w celu regeneracji i odmłodzenia komórek ciała. To preparat izolowany z krwi pacjenta. Jest źródłem naturalnych, silnie oddziaływujących czynników wzrostu, które umożliwiają pobudzenie procesów regeneracyjnych oraz naprawczych.

Czynniki te zawarte są w płytkach krwi, które w osoczu PRP są skoncentrowane. Płytki krwi rozpadając się – uwalniają je. Zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego są bezpieczne dla zdrowia.

Z uwagi na fakt, iż osocze pozyskuje się naturalnie, pobierając krew danego pacjenta i izolując je z niej, wykluczone jest wystąpienie podczas lub po zabiegach reakcji alergicznych czy zaburzeń odpornościowych.

Aby zagwarantować jak najwyższą skuteczność terapii z zastosowaniem PRP w gabinecie
derma point do pozyskiwania osocza używane są tylko sprawdzone, wysokiej jakości zestawy
Regeneris. Produkowane w Szwajcarii, posiadają rejestrację CE, akredytację TÜV oraz certyfikaty ISO. Zestawy te oceniane są jako jedne z najbezpieczniejszych i najlepiej
przebadanych spośród dostępnych na rynku. Mają idealne parametry jakościowe.

Ponieważ jak powszechnie wiadomo, satysfakcja seksualna stanowi niezwykle istotny aspekt życia i zdrowia w derma point wykonywane są dwa zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem osocza bogatopłytkowego PRP, które mają na celu poprawę komfortu i doznań kobiety: O-shot oraz odmładzanie pochwy.

O-shot

to sposób na poprawę funkcji seksualnych bez użycia skalpela. To niechirurgiczny zabieg, który polega na zwiększeniu unerwienia, ukrwienia i uwrażliwienia miejsc intymnych oraz przedniej części ściany pochwy poprzez wstrzyknięcie osocza bogatopłytkowego (PRP) w

okolice łechtaczki i pochwy kobiety. W efekcie dochodzi do poprawy wrażliwości miejsc intymnych ze zintensyfikowaniem lub wręcz przywróceniem orgazmów pochwowego i łechtaczkowego włącznie.

Podobne rezultaty przynosi zabieg rewitalizacji pochwy osoczem bogatopłytkowym. W tym przypadku PRP uwrażliwia strefy erogenne, zwiększając jakość doznań erotycznych, których intensywność sukcesywnie spada np. po porodzie czy z wiekiem, w okresie okołomenopauzalnym
Osocze bogatopłytkowe znajduje również zastosowanie jako nowatorska, obiecująca, metoda leczenia liszaja twardzinowego okolic intymnych.

W świetle najnowszych badań u pacjentów, którym regularnie podawano PRP stwierdzono cofnięcie się objawów, a nawet ich całkowite ustąpienie.

WSKAZANIA:

• Suchość pochwy
• Zaburzenia orgazmu
• Bolesne stosunki
​• Nawracające infekcje i stany zapalne
• Blizny po nacięciu krocza oraz pęknięciu krocza

• Liszaj twardzinowy sromu

PRZECIWSKAZANIA:

<p• Ciąża

• Karmienie piersią
• Infekcje intymne

• Krytyczna małopłytkowość

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg z użyciem zestawu Regeneris® jest procesem kilkuetapowym. W pierwszej kolejności pobiera się niewielką ilość krwi pacjentki (8-15ml) do probówek, które zawierają specjalny żel umożliwiający oddzielenie osocza bogatopłytkowego od pozostałych komórek krwi. W ten sposób otrzymane PRP stanowi eliksir regeneracyjny, który następnie jest podawany za pomocą cienkiej igły w miejsca zabiegowe. Całość zabiegu wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, co zwiększa komfort pacjentki czyniąc procedurę całkowicie bezbolesną.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zabieg powinien być wykonywany w kilku seriach w odstępach czasowych od 6 do 8 tygodni. Ostateczne efekty są osobniczo zmienne – zależą od indywidualnych uwarunkowań każdej osoby.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Wszelkie zalecenia i informacje przekazywane są pacjentce indywidualnie podczas kwalifikacji do zabiegu.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Po zabiegu przynajmniej przez tydzień nie należy korzystać z sauny, odbywać kąpieli w wannie, basenie i innych zbiornikach wodnych.

Koszt zabiegu

1500 zł