Termolifting urządzenie

Termolifting NIR

Dotychczasowe metody walki z wiotczejącą skórą na brzuchu, ramionach (tzw. „pelikany”), pośladkach czy dekolcie nie przyniosły żadnych rezultatów? Marzy Ci się jędrna skóra, a nie wiesz jak poprawić jej wygląd? Mamy dla Ciebie skuteczne  rozwiązanie – termolifting NIR!

To nowoczesny, bezbolesny zabieg, dający natychmiastowe efekty, widoczne przez kolejne miesiące. Polega na pobudzeniu kolagenu. Zabieg wykorzystuje promieniowanie podczerwone NIR, powodujące podgrzanie głębokich warstw skórnych. Wskutek podniesienia temperatury w skórze do ok. 40-44 stopni Celsjusza, dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych oraz silnej stymulacji fibroblastów.  W rezultacie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i poprawia elastyczność. Co niezwykle ważne – zabieg jest bezpieczny, przyjemny i nie wyłącza z codziennej aktywności. Termolifting można wykonywać przez cały rok, skóra opalona czy naczynkowa nie jest przeciwskazaniem do zabiegu. Najlepsze efekty daje seria co najmniej 6 zabiegów.

WSKAZANIA

Partie ciała, które można ujędrnić za pomocą nowoczesnej technologii podczerwienii:

  • Szyja i dekolt
  • Brzuch
  • Ramiona
  • Wewnętrzna część ud
  • Pośladki


EFEKTY

Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast. Skóra odzyskuje elastyczność i stopniowo ulega zagęszczeniu. Najistotniejsze jest pobudzenie produkcji włókien kolagenowych aż o 30%. Najbardziej spektakularne efekty pojawiają się w czasie od 3 do 6 miesięcy po zabiegu.

PRZECIWSKAZANIA

  • Ciąża oraz karmienie piersią
  • Aktywne choroby wirusowe i bakteryjne skóry
  • Stosowanie leków fotouczulających, w tym: tetracykliny, doksycykliny i pochodnych witaminy A


PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg wykonywany jest za pomocą głowicy NIR, produkcji ALMA laser – światowego lidera w innowacyjnych technologiach laserowych. Przed zabiegiem skóra pokrywana jest żelem zabezpieczającym. Zabieg trwa 30-60 minut – w zależności od partii ciała.

Wskazane jest wykonanie serii co najmniej 6 zabiegów. Pierwsze dwa zabiegi wykonuje się co 2 tygodnie, kolejne dwa – co 3 tygodnie. Ostatnie dwa to zabiegi przypominające,  w odstępach 8 tygodni

ZALECENIA PO ZABIEGU

Zabieg nie wyłącza z codziennej aktywności. Obszar skóry po jego wykonaniu nie wymaga szczególnej pielęgnacji.

CENNIK THEROMOLIFTING NIR

Cena za 1 zabieg
Cena zabiegu w pakiecie 4 zabiegów
Szyja, dekolt
349 zł
299 zł
Uda wewnętrzne
349 zł
299 zł
Brzuch
349 zł
299 zł
Ramiona
349 zł
299 zł