dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

specjalista dermatolog – wenerolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Staż specjalizacyjny z dermatologii i dermatochirurgii odbyłam w Klinice Dermatologii w Katowicach. W 2016 r. obroniłam pracę doktorską dotyczącą leczenia łuszczycy.

Od 2010 r. wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W 2013 r., jako jedna z pierwszych osób na Śląsku, zaczęłam wykonywać zabiegi przeszczepów włosów metodą FUE (S.A.F.E.R). Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie leczenia łysienia.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić moim pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Uczestniczę w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i dermatoskopii.

dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

lek. med. Bartosz Miziołek

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którego ukończyłem w 2012 r. Na co dzień pracuję jako lekarz rezydent w Klinice Dermatologii w Katowicach, gdzie realizuję specjalizację w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii.

Pracę w Klinice staram się łączyć z działalnością naukową, przygotowując publikacje m.in. dotyczące problematyki łysienia oraz realizując projekt doktoratu w temacie twardziny układowej i kapilaroskopii. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach dotyczących technik diagnostycznych w dermatologii tj. dermoskopia, trichoskopia i kapilaroskopia, oraz w szkoleniach technik laseroterapii.