O nas

Katarzyna Mierzwińska zdjęcie

dr n. med. Katarzyna Mierzwińska

specjalista dermatolog – wenerolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Staż specjalizacyjny z dermatologii i dermatochirurgii odbyłam w Klinice Dermatologii w Katowicach. W 2016 r. obroniłam pracę doktorską dotyczącą leczenia łuszczycy.

Od 2010 r. wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W 2013 r., jako jedna z pierwszych osób na Śląsku, zaczęłam wykonywać zabiegi przeszczepów włosów metodą FUE (S.A.F.E.R). Posiadam doświadczenie w wykonywaniu przeszczepów FUE, SAFER oraz robotem ARTAS. Aktualnie dodatkowo współpracuje z Kliniką Ambroziak w Warszawie, gdzie również wykonuje przeszczepy włosów metodą FUE. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie leczenia łysienia.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić moim pacjentom opiekę na najwyższym poziomie. Uczestniczę w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i dermatoskopii.

Monika Giza zdjęcie

lek. med. Monika Giza

specjalista dermatolog – wenerolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz podyplomowych studiów dla lekarzy  z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii realizowałam w Oddziale Dermatologii w Rybniku i w Bytomiu.

Aktualnie pracuję na stanowisku starszy asystent w Oddziale Dermatologii w Bytomiu. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Kamila Placzek zdjecie

lek. med. Kamila Płaczek

specjalista dermatolog – wenerolog

Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,Wydziału lekarskiego w Zabrzu a także studiów podyplomowych dla lekarzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Na co dzień pełni funkcję starszego asystenta w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Na swoim koncie posiada wiele publikacji naukowych.

Od 9 lat przyjmuje jako dermatolog pomagając Państwu w zakresie chorób skóry. Zajmuje się kompleksowo leczeniem wszystkich chorób skóry, a także diagnostyką dermatologiczną w tym biopsje skórne, testy alergologiczne, dermatoskopię, trichoskopię .

W zakresie medycyny estetycznej stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.

Od 10 lat zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, a zwłaszcza regeneracyjnej w tym laseroterapia, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia.

dr n. med. Karolina Mikuś – Zagórska

konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej

Jako chirurg plastyczny od lat pomagam pacjentom realizować marzenia dotyczące poprawy wyglądu. Specjalizuję się w szczególności w zabiegach blefaroplastyki, korekty uszu, powiększania i unoszenia biustu, liftingu twarzy oraz modelowaniu ciała. Od kilkunastu lat poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach chirurgii plastycznej i estetycznej na całym świecie. Nabyte kwalifikacje staram się na bieżąco wykorzystywać w swojej praktyce, m.in. poprzez wprowadzanie nowoczesnych technik operacyjnych.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2012 roku obroniłam tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej uzyskałam w roku 2016, wcześniej odbywając staże w kilku europejskich ośrodkach chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej m.in. w Univerzita Komenskeho v Bratislave – Oddział Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Chirurgii Ręki. Od kilkunastu lat pracuję w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich – aktualnie jako zastępca dyrektora do spraw medycznych oraz wiceordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, gdzie zajmuję się pacjentami dotkniętymi ciężkimi oparzeniami oraz wymagającymi zabiegów rekonstrukcyjnych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W kontakcie z pacjentem zależy mi na tym, by zawsze udzielić możliwie najbardziej wyczerpującej i profesjonalnej informacji dotyczącej możliwości leczenia, a następnie wspólnie dokonać wyboru najlepszego dla danej osoby zabiegu.

Bartosz Miziołek zdjęcie

lek. med. Bartosz Miziołek

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którego ukończyłem w 2012 r. Na co dzień pracuję jako lekarz rezydent w Klinice Dermatologii w Katowicach, gdzie realizuję specjalizację w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii.

Pracę w Klinice staram się łączyć z działalnością naukową, przygotowując publikacje m.in. dotyczące problematyki łysienia oraz realizując projekt doktoratu w temacie twardziny układowej i kapilaroskopii. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach dotyczących technik diagnostycznych w dermatologii tj. dermoskopia, trichoskopia i kapilaroskopia, oraz w szkoleniach technik laseroterapii.